SZKOLENIE W DATANET!

DATANET GmbH jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań usługowych w dziedzinie telekomunikacji i IT.

Jako przedsiębiorstwo prowadzone przez właściciela działamy z powodzeniem od 1986 roku. W oparciu o naszą platformę usługową CT (Communication Tools) oferujemy między innymi usługi w zakresie przetwarzania faktur, zarządzania umowami i raportowania/TEM. Obecnie nasza baza klientów obejmuje ponad 500 krajowych i międzynarodowych kluczowych klientów, klientów z sektora publicznego i grup telekomunikacyjnych.

Jako stale rozwijająca się firma, zawsze poszukujemy stażystów, studentów dualnych i pracowników.
Together

SPECJALISTA*IN APLIKACJI­DEVELOPMENT (D/W/M)

Oferujemy Ci

  • Dwuipółletnie szkolenie praktyczne
  • Promocję edukacji i rozwoju osobistego i zawodowego
  • Przyjemną atmosferę pracy w zmotywowanym, kompetentnym zespole
  • Bezpieczne stanowisko szkoleniowe w dynamicznej, zaangażowanej i nieszablonowej firmie

TWOJE ZADANIA

  • Edytowanie informacyjnych i telekomunikacyjnych systemów technicznych
  • Konfigurowanie i wspieranie rozwiązań systemowych
  • Rozwój systemów skierowanych do klienta
  • Szkolenia i prezentacje
  • Programowanie niestandardowych rozwiązań aplikacyjnych
  • Organizacja pracy i techniki pracy
  • Poznanie procesów biznesowych i wydajnościowych
  • Duża szansa na zatrudnienie po pomyślnym ukończeniu szkolenia

WIELKIE KWALIFIKACJE

  • Ogólne kwalifikacje do podjęcia studiów wyższych
  • Znajomość języka angielskiego, jak również dobre zrozumienie matematyczno-logiczne
  • Szybkie pojmowanie pojęć i żywe zainteresowanie działalnością programistyczną
  • Ponadprzeciętny poziom zaangażowania i inicjatywy
  • Myślenie i działanie zorientowane na usługi
  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość

KUPUJĄCY SYSTEMY IT (D/W/M)

  • Wspieranie nauki i rozwoju osobistego i zawodowego
  • Bezpieczne stanowisko trenerskie w dynamicznej, zaangażowanej i nieszablonowej firmie

  • Praktyczna praca nad ekscytującymi projektami
  • Szerokie spektrum post-processingu danych fakturowych
  • Praca w systemach technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych
  • Rozwój rozwiązań komercyjnych
  • Analiza danych handlowych
  • Szkolenia i prezentacje dla klientów
  • Uczenie się procesów biznesowych i wydajnościowych
  • Duża szansa na przyjęcie do pracy po pomyślnym ukończeniu szkolenia

IDEALNE KWALIFIKACJE

  • Ogólne kwalifikacje do wejścia na uniwersytet
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, jak również dobre zrozumienie matematyczno-logiczne
  • Przyjemność z kontaktu z klientem
  • Doświadczenie w pracy z rodziną produktów MS Office

JEDNO Z TYCH SZKOLEŃ PASUJE DO CIEBIE?

Czekamy na Twoje zgłoszenie drogą mailową na adres career@datanet.de.